Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 8065
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Mroczny rycerz” na Placu Ratuszowym

Niedziela, 9 sierpnia 2015, 7:58
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 7:55
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: „Mroczny rycerz” na Placu Ratuszowym
Fot. Przemek Kaczałko
Zaledwie 30 polskich miast pojawiło się na trasie nowej inicjatywy grupy Allegro, w ramach której w plenerze prezentowane są popularne filmy kina światowego. Wczoraj (8.08) objazdowe kino zawitało do Jeleniej Góry.

Od 10 lipca do 20 września w każdy piątek, sobotę i niedzielę kino Allegro prezentuje jeden z czterech filmów, które swego czasu podbijały rynek filmowy. Letnie projekcje, które można obejrzeć praktycznie za darmo (biletem wstępu na leżak jest posiadanie aplikacji Allegro w smartfonie), cieszą się dużą popularnością. Na jeleniogórskim Rynku „Mroczny rycerz” zgromadził tłumy – wszystkie miejsca zapełniły się, dodatkowo wokół strefy kinowej wielu mieszkańców i turystów również skorzystało z okazji śledząc przygody Batmana w ekranizacji Christophera Nolana z 2008 roku.

- Chcieliśmy zrobić coś dla użytkowników Allegro za to, że są z nami, robią zakupy, mają aplikację – powiedziała przedstawicielka organizatora Anna Latoś.

W następny weekend kino Allegro zawita do Tczewa i Piły. Jak podkreślają organizatorzy,Jelenia Góra jest dla nich bardzo atrakcyjnym miastem. - Dbamy o to, by w wakacje działo się coś w miastach. Ludzie wyjeżdżają, nad morzem jest pełno takich akcji, a my chcemy, żeby ci którzy zostają również mieli atrakcje – tłumaczy Anna Latoś.

Poza filmem, który zaprezentowano w stolicy Karkonoszy, w repertuarze kina Allegro znajdują się ponadto Władca Pierścieni, Matrix oraz Pulp Fiction.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group