Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3577
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Motocyklowy Dzień Dziecka w Dąbrówce

Środa, 31 maja 2017, 8:12
Autor: Elżbieta Gryczka
Jelenia Góra: Motocyklowy Dzień Dziecka w Dąbrówce
Fot. Org
W niedzielę,28.maja, Centrum Opieki nad Dzieckiem „Dąbrówka” w Jeleniej Górze sprawujące opiekę nad dziećmi z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych „Dąbrówka 1” , Dąbrówka 2” i „Dąbrówka 3” w Jeleniej Górze odwiedzili z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka motocykliści z Miasta Jeleniej Góry oraz okolic.

Organizatorzy MOTO Dnia Dziecka przygotowali w ramach atrakcji: ognisko z kiełbaskami, każdy z domów otrzymał również wspaniałe prezenty, które dzieci wybierały sobie samodzielnie. Najfajniejszą atrakcją w ocenie podopiecznych Centrum były oczywiście „szalone” przejażdżki na wspaniałych motorach prowadzonych przez profesjonalnych kierowców. Furorę zrobiła również jazda kładem oraz kontrolowany „drifting” w kabriolecie. Starsi wychowankowie przeszli również krótkie i intensywne szkolenie strzeleckie.

Piękna pogoda, zieleń otaczającego parku „Dąbrówki”, wiele przygotowanych niespodzianek przez organizatorów zapewniło, że popołudniowa impreza w Centrum pozostanie na bardzo długo pamięci dzieci i ich opiekunów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group