Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6224
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Most w Sobieszowie do remontu – będzie objazd

Czwartek, 3 czerwca 2021, 14:27
Aktualizacja: 14:29
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Most w Sobieszowie do remontu – będzie objazd
Fot. UM JG
Od wtorku (8.06) most nad Wrzosówką w Sobieszowie - w ciągu ulicy Cieplickiej - zostanie oddany do remontu, więc służby miejskie wyznaczyły objazd, który będzie obowiązywał na czas robót budowlanych.

Jak informuje Urząd Miasta Jeleniej Góry, most będzie zamknięty dla ruchu kołowego i pieszego.

Ruch pieszy zostanie skierowany na ul. Domeyki, a ruch kołowy na ul. Romera (zgodnie z mapką). Wprowadzona zostanie zmiana pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Cieplickiej – Romera (kierunek główny zgodnie z trasą objazdu), wlot ul. Cieplickiej od strony mostu będzie wlotem podporządkowanym. Na całej ul. Romera będzie utrzymane ograniczenie prędkości do 40 km/h dla wszystkich pojazdów - czytamy w komunikacie.

Dla transportu zbiorowego zostały wyznaczone tymczasowe przystanki przy ul. Romera w rejonie skrzyżowania z ul. Chopina. Przystanki przy ul. Cieplickiej w rejonie skrzyżowania z ul. Łazienkowską zostaną wyłączone z użytkowania na czas realizacji inwestycji.

Dojazd do posesji przy ul. Cieplickiej nr 146 zostanie zapewniony w ramach placu budowy (dopuszczenie wjazdu pod znak B-1). Nowa organizacja ruchu ma wejść w życie 8 czerwca. Dotychczasowy ruch zostanie przywrócony na koniec listopada br. - dodano.

Twoja reakcja na artykuł?

15
56%
Cieszy
1
4%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
9
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group