Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 11805
Zalogowanych: 38
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polana Jakuszycka: Mokra Jakuszycka 12

Poniedziałek, 29 sierpnia 2022, 10:01
Aktualizacja: 10:02
Autor: WAC
Polana Jakuszycka: Mokra Jakuszycka 12
Fot. Bieg Piastów
Bartłomiej Stajniak i Elżbieta Kowalewska zwyciężyli w Jakuszyckiej 12 - w drugim dniu (28.sierpnia) 10. Biegu Piastów. Rozegrano także pozbawiony rywalizacji Marsz Nordic Walking na 12 km oraz Bieg Przedszkolaka.

W niedzielę padał drobny deszcz i było chłodniej, niż w sobotę, więc pogoda zrobiła się dobra na bieganie, a nieco gorsza na maszerowanie. Nikt jednak nie narzekał, wszyscy z uśmiechem stawili na starcie, a potem dzielnie pokonali wielkie błoto na pierwszym kilometrze trasy. Dalej było już łatwiej, a trasa, prowadząca przez Orle, Granicznik, wzdłuż Izery, a następnie przez Samolot do mety w Jakuszyach (gdzie był także start) bardzo się podobała.

Bartłomiej Stajniak dość długo biegł razem z Bartoszem Kotłowskim, jednak na ostatnich czterech kilometrach, czyli na odcinku z Orla z długim podbiegiem na Samolot, uciekł rywalowi - informuje Leszek Kosiorowski ze Stowarzyszenia Bieg Piastów. - Wśród pań klasę pokazała Elżbieta Kowalewska ze Zgorzelca, która wyprzedziła młodsze, utalentowane konkurentki Karolinę Dul i Magdaleną Bednarczyk.

Jakuszycką Dwunastkę ukończyło 357 osób, a Marsz Nordic Walking 130 osób.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
129
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
68%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co kawa bez cukru robi w Twoim krążeniu każdego dnia?
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
Czechy
Dlaczego Czesi nagle pokochali Polaków?
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
W piątek otwarcie schroniska "Nad Łomniczką"
 
Jelenia Góra - KARR
IV Dolnośląskie Forum Gospodarcze
 
Karkonoski Park Narodowy
Ratują żaby, chronią naturę. Rusza wiosenna Akcja Żaba
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group