• Piątek, 20 lipca 2018
  • Godz. 8:26
  • Imieniny: Frederyka, Czesława, Hieronima, Małgorzaty
  • Czytających: 2959
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

"Mój wymarzony dom" w MDK

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 7 czerwca 2017, 10:02
Aktualizacja: 10:05
Autor: MDK
Fot. MDK
W sobotę (3.06) w trakcie warsztatów z okazji Dnia Dziecka w Leroy Merlin, Młodzieżowy Dom Kultury zorganizował spotkanie z laureatami kolejnego, dziesiątego w tym roku szkolnym, konkursu plastycznego pt. „Mój wymarzony dom”, którego patronem był wspomniany market budowlany.

Na konkurs wpłynęło 247 prac z 18 placówek powiatu jeleniogórskiego spośród których komisja konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić 24 osoby. Młodzi artyści, którzy wykazali się ogromną wyobraźnią, gratulacje i nagrody odebrali z rąk sponsora -
dyrektora Sławomira Partacza oraz organizatora i pomysłodawcy konkursu wicedyrektor MDK Anny Borsuk - Krasuckiej.

GRUPA I 6 -9 LAT NAGRODA:
I nagroda – Iga Przybylska lat 6 – Przedszkole Samorządowe nr 2 - Szklarska Poręba
II nagroda – Tadeusz Smolnicki lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 3 - Jelenia Góra
III nagroda – Kinga Najmrodzka lat 6 – Miejskie Przedszkole nr 27 „Okrąglaczek” - Jelenia Góra
IV nagroda – Monika Filipiak lat 8 – Młodzieżowy Dom Kultury - Jelenia Góra

WYRÓŻNIENIA:
Bruno Miętus lat 6 – Młodzieżowy Dom Kultury - Jelenia Góra
Liza Hałońska lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Piątka” - Jelenia Góra
Anna Kornacka lat 6 – Niepubliczne Przedszkole „Piątka” - Jelenia Góra
Agnieszka Smolińska lat 6 - Przedszkole Publiczne nr 1 - Kowary
Jakub Popczyk lat 6 – Przedszkole Samorządowe nr 2 - Szklarska Poręba
Oliwia Pohoska lat 7 – Niepubliczne Przedszkole „Piątka” - Jelenia Góra
Natalia Potkańska lat 7 – Jelenia Góra

GRUPA II 9 -12 LAT NAGRODA:
I nagroda – Amelia Kulaszko lat 11 – Szkoła Podstawowa nr 6 - Jelenia Góra
II nagroda – Weronika Lochert lat 9 – Szkoła Podstawowa nr 5 - Jelenia Góra
III nagroda – Monika Paździerkiewicz lat 11 – Szkoła Podstawowa nr 5 - Jelenia Góra
IV nagroda – Maja Domagała lat 10 – Młodzieżowy Dom Kultury - Jelenia Góra

WYRÓŻNIENIA:
Nikola Banaś lat 9 – Szkoła Podstawowa nr 5 - Jelenia Góra
Weronika Dłużniewska lat 9 – Szkoła Podstawowa nr 5 - Jelenia Góra
Anastazja Masłowska lat 12 – Jelenia Góra
Oliwier Marceniuk lat 12 – Szkoła Podstawowa - Wojcieszyce
Arkadiusz Stankowski lat 13 – Szkoła Podstawowa nr 6 - Jelenia Góra

GRUPA III 13 - 16 LAT NAGRODA:
I nagroda – Ewa Chronik lat 14 – Gimnazjum nr 1 - Jelenia Góra
II nagroda – Kalina Jaśko lat 15 – Publiczne Gimnazjum - Stara Kamienica
III nagroda – Jakub Żabiński lat 15 – Jelenia Góra
IV nagroda – Malina Lessmeister lat 15 – Miłków

WYRÓŻNIENIA:
Martyna Kawaler lat 16 – Gimnazjum nr 1 - Jelenia Góra

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~hmmm 7-06-2017 12:21
Chciałem zobaczyć jakiekolwiek prace. Te nagrodzone i nienagrodzone, a tu zonk...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
5 tysięcy na dziecko?  19
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra z dnia 19.07.2018 r.  
Miej świadomość
Czego bałbyś się w średniowieczu?  7
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  73
Aktualności
KCGO – klamka zapadła  1
Aktualności
W Starej Kamienicy zagryzione zostały psy  8
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group