Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 6189
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Mocny początek wakacji w Rynku

Piątek, 2 lipca 2010, 9:21
Aktualizacja: 9:21
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Mocny początek wakacji w Rynku
Fot. Organizatorzy
Zespół Myslovitz będzie gwiazdą letniego koncertu w centrum Jeleniej Góry. Przed znaną większości wielbicieli rocka grupą wystąpi formacja Razturaztam grająca muzykę reggae i ska. Wszystko w popołudnie i wieczór, 10 lipca.

Koncert pod hasłem „Na dobry początek wakacji” organizuje Jeleniogórskie Centrum Kultury. Impreza zacznie się o godz. 18 na placu Ratuszowym. Myslovitz (początek jeleniogórskiego koncertu o godz. 20) powstał w 1992 roku w Mysłowicach z inicjatywy Artura Rojka. Przez pierwsze dwa lata istniał jako The Freshmen.

Na swoim koncie ma mnóstwo nagród, w tym prestiżowy Paszport Polityki oraz statuetki Fryderyki’99. Po prawie trzyletniej przerwie, w maju 2002 roku, zespół Myslovitz wydał swoją piątą płytę - "Korova Milky Bar". W maju 2006, Myslovitz zaprezentował publiczności swój siódmy studyjny album - "Happiness Is Easy". 29 maja 2006 roku w historie zespołu wpisało się bardzo nietypowe wydarzenie-występ w ramach „Najmniejszy koncert świata”.

Zespół jest pierwszym bohaterem cyklicznych występów, organizowanych przez jedną ze stacji radiowych. Artyści zagrali dla 10 osobowej publiczności, która po wykazaniu się szczegółową wiedzą na temat grupy wygrała wejściówki. We wrześniu 2007 roku we Wrocławiu odbyła się projekcja słynnego filmu kina niemego „Nosferatu - Symfonia grozy”, której towarzyszyła muzyka grana na żywo przez formację.

RAZTURAZTAM
Pochodzi z Wałbrzycha, gra od 2003 roku, w swym repertuarze posiada 32 utwory własnej twórczości utrzymujące się w klimatach SKA REGGAE PUNK. Koncerty zarówno na dużych scenach jak i w klubach muzycznych zawsze przyjmowane są z wielkim entuzjazmem słuchaczy ponieważ jest to muzyka bardzo dynamiczna a przy tym utwory potrafią zaskoczyć swoją różnorodnością.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group