Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 7624
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na zajęcia

Poniedziałek, 8 września 2014, 7:55
Aktualizacja: 7:59
Autor: Angela
Jelenia Góra: Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na zajęcia
Fot. MDK
W nowym roku szkolnym MDK w Jeleniej Górze zaprasza na zajęcia do kół i pracowni. Placówka proponuje ciekawe formy spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Zapisy ruszają od poniedziałku (8 września br.).

Co MDK ma w swojej ofercie? Tradycyjnie Akademię Malucha - zajęcia dla 3-4 latków (domowa atmosfera, dobra zabawa, integracja z grupą, gimnastyka umysłu i ciała). Będą też zajęcia plastyczne (grupy wiekowe, różnorodne techniki plastyczne), taniec nowoczesny (m.in. hip-hop, house, salsa), capoeira (ćwiczenia przy muzyce rozwijające siłę, szybkość, gibkość i dynamikę ruchu), nauka gry na gitarze (grupy początkujące i średniozaawansowane), nauka gry na fletach, zajęcia muzyczno-wokalne (studio piosenki, warsztaty wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne), warsztaty teatralne (uczestnicy przygotowują spektakle i dekoracje w oparciu o własne pomysły, realizują widowiska multimedialne i animacje filmowe). Na ciekawe zajęcia zaprasza również Zespół Muzyki Dawnej (propagowanie muzyki średniowiecza, renesansu i wczesnego baroku wykonywaną na kopiach dawnych instrumentów).

Młodzieżowy Dom Kultury, oprócz stałych form, organizuje również szereg imprez, takich jak: konkursy, przeglądy, koncerty, których adresatami są uczniowie jeleniogórskich szkół oraz placówek z powiatu.
Szczegółowa oferta placówki, jak również godziny poszczególnych zajęć, znajdują się na stronie internetowej: www.mdkjelonek.pl

Informację można uzyskać bezpośrednio w placówce MDK przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 12, jak również telefonicznie pod numerem telefonu: 75 64 244 60.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group