Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4742
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzi tenisiści walczyli o prymat na Dolnym Śląsku

Środa, 27 listopada 2013, 15:17
Aktualizacja: 22:00
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Młodzi tenisiści walczyli o prymat na Dolnym Śląsku
Fot. użyczone
W dniach 23–25 listopada w hali balonowej przy ul. Sudeckiej odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików do lat 14 w tenisie ziemnym. Organizatorem zawodów był Klub Tenisowy Jelenia Góra.

W kategorii chłopców w grze pojedynczej pierwsze miejsce zajął Kacper Piekarek z KTA Wrocław po zwycięstwie z klubowym kolegą Kajetanem Barańskim 6/3, 6/0. Trzecie pozycje zajęli również zawodnicy z Wrocławia - Teodor Szpejankowski i Makary Adamek. Jeleniogórzanin Maks Bielecki awansował do ćwierćfinału po wygranej z Rafałem Lisem 6/3, 6/0, jednak tam musiał uznać wyższość Barańskiego.

W grze deblowej wygrała para Piekarek – Adamek po wygranej z duetem Goldberg – Barański. Trzecie miejsce zdobyła para Maks Bielecki - uczeń szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze wraz ze świdniczaninem Rafałem Lisem.

W turnieju dziewczynek w finale wygrała Izabela Kunat z Karoliną Wiśniwską (obie z Wrocławia). Trzecie lokaty zdobyły Karolina Jaśkiewicz i Nikola Okopniak ze Szczawna-Zdroju. Do ćwierćfinału dostała się zawodniczka z Jeleniej Góry Paulina Lewińska, która wygrała z Dominiką Bobik z Wrocławia 6/3, 6/0, a następnie uległa rozstawionej z jedynką Karolinie Jaśkiewicz.

W grze podwójnej siostry Paulina i Kamila Lewińskie (uczennice Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze) zdobyły brązowy medal po wygranej z parą Sudenis – Knapik 6/3, 6/0. Zwyciężyła para Jaśkiewicz – Wiśniewska, druga była para Kunat - Klawińska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
195
Jest nowy
9%
1-5 lat
12%
5-10 lat
18%
10-20 lat
44%
pow. 20 lat
17%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Wypadek w Podgórzynie
 
Aktualności
Gruzu coraz więcej
 
Aktualności
O niepełnosprawnych
 
Aktualności
Lodowisko na Mikołaja
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group