Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 5202
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzi porozmawiają z prezydentem o przyszłości Jeleniej Góry

Piątek, 21 grudnia 2012, 11:54
Aktualizacja: 11:55
Autor: Org
„Przyszłość w Twoim mieście!” to tytuł debaty z prezydentem Jeleniej Góry Marcinem Zawiłą, która odbędzie się tuż po świętach, 28 grudnia br. o godz. 15:00 w Klubie Kwadrat przy ul. Bankowej. Zaproszeni goście oraz zgromadzona publiczność zmierzą się zatem z odpowiedziami na pytania: „czy warto zostać w Jeleniej Górze? lub „czy warto do niej wrócić?” .

Kolejna debatę z cyklu „Masz Głos – Masz Wybór” podjęła Karkonoska Koalicja Organizacji Pozarządowych, natomiast głównym organizatorem spotkania jest „ALL-TERNATYWA” - Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży.

- Dyskusja będzie podzielona na trzy części. W pierwszej rozmowa będzie dotyczyła edukacji i samorozwoju w Jeleniej Górze, w kolejnej - rynku pracy w naszym mieście, a w ostatniej poruszony będzie temat rodziny oraz tego, na jakim poziomie zaspokajane są jej potrzeby w stolicy Karkonoszy - mówi Paweł Gluza prezes stowarzyszenia „ALL-TERNATYWA”.- Każda z tur zostanie poprzedzona wstępem, który wygłosi przedstawiciel młodzieży, który z określonych względów w pewnym momencie swojego życia zdecydował się wyjechać z Jeleniej Góry. Chcemy, by każda z tych trzech osób opowiedziała, jak postrzegała bądź postrzega Jelenią Górę przez pryzmat miasta, do którego wyjechała. Jakie dało jej to możliwości i jakie warunki musiałyby zostać spełnione, by wróciła do Jeleniej Góry – dodaje P. Gluza.

Po wstępie, jaki wygłoszą odpowiednio Paweł Ćwiąkało, Filip Kostka oraz Paulina Demczur (członkowie „ALL-TERNATYWY”, którzy na co dzień mieszkają poza Jelenią Górą) prezydent Marcin Zawiła będzie odpowiadał na pytania, które będzie mogła zadawać również publiczność. Każdy z uczestników będzie mógł również prezentować własne poglądy, wygłaszać spostrzeżenia odnośnie każdego z tematów.

Więcej szczegółów na temat debaty można znaleźć na portalu społecznościowym facebook: http://www.facebook.com/events/184915541646899/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
446
Nigdy
20%
Rzadko
41%
Czasami
26%
Często
13%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group