Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 6328
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Młody zdolny ze Szklarskiej Poręby zagra w Mogilnie

Piątek, 19 sierpnia 2011, 7:56
Aktualizacja: 7:56
Autor: Accipiter
REGION: Młody zdolny ze Szklarskiej Poręby zagra w Mogilnie
Fot. ....
Przedstawiamy młodego i zdolnego instrumentalistę ze Szklarskiej Poręby, który ma już za sobą własne płyty i prezentowane utwory w rytmach muzyki elektronicznej. Jest nim 19–letni Jakub Fijak. Jutro (sobota) zagra…Nie, nie w naszym regionie, ale na scenie Amfiteatru Letniego w Parku Miejskim w Mogilnie, gdzie odbędzie się „Elektroniczny Weekend”.

Ta informacja powinna zainteresować nie tylko fanów muzyki elektronicznej, zarówno tej spokojnej, jak i do tańca. Urodzony w Szklarskiej Porębie Jakub Fijak swoją pasję do muzyki elektronicznej odkrył, jak również rozpoczął w wieku dwunastu lat. Początkowo tworzył pod wpływem tak popularnych artystów jak zespół Enigma, Mike Oldfield czy niemiecka grupa Schiller. Mając szesnaście lat nagrał swój debiutancki album „Genesis” (2008), tworzony przy współpracy z Maciejem Braciszewskim. Rok później własnymi środkami wydał płytę „The Lost World” (2009).

Potem w jego dorobku artystycznym pojawiły się kolejne produkcje, m.in. „The Gods” we współpracy z Maciejem Braciszewski, „Destruction”, „Around The Horizon” oraz „Soldiers of Heaven”. Swoje utwory Jakub Fijak komponuje przy wykorzystaniu syntezatora Roland Juno-D, miksera Behringer Xenyx 1002FX oraz oprogramowania firm Steinberg, Arturia i Cakewalk.

Utwory nagrane przez Jakuba Fijaka można posłuchać na jego oficjalnej stronie myspace pod adresem: http://www.myspace.com/jakubfijakmusic

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group