Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 9058
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Miłość bezwzględna przy czekoladzie

Piątek, 6 listopada 2009, 8:53
Aktualizacja: 9:00
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Miłość bezwzględna przy czekoladzie
Fot. TEJO
Rodzinne wręcz albumowe czarno–białe fotografie (choć nie brakuje i zdjęć o zacięciu artystycznym) Anny Resner–Burskiej zdobią od wczoraj wnętrze Galerii Czekoladowej.

– Długo szukaliśmy jakiegoś pozytywnego tematu wystawy – mówił wczoraj gospodarz Czekoladziarni Dariusz Goetze. – Kiedy zobaczyłem zdjęcia pani Ani, od razu pomyślałem, aby znalazły się w lokalu – dodał.

Autorka pochodzi ze Złotoryi. Podczas wernisażu, na którym pojawiła się w stanie błogosławionym w towarzystwie męża, podziękowała wszystkim za gotowość do oglądania jej amatorskich dzieł. Zdjęcia przedstawiają typowo rodzinne, wręcz intymne sytuacje związane z miłością. Przedstawione jednak w sposób niezwykle ciepły nie rażą nachalną prywatnością. Niektóre fotografie – poprzez ujęcie uniwersalne – niemal symbolicznie oddają znacznie miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Anna Resner-Burska fotografuje także wiele innych tematów, a zwłaszcza krajobrazy z podróży, które są jej pasją.

Wystawę „Miłość bezwzględna” będzie można oglądać sącząc czekoladę i inne napitki w Galerii Czekoladowej przez najbliższe dwa miesiące.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group