Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 8007
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mikołajkowe odwiedziny w szpitalu

Sobota, 8 grudnia 2018, 11:42
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 6:39
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Mikołajkowe odwiedziny w szpitalu
Fot. Przemek Kaczałko
Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom przy oddziale pediatrii w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej po raz kolejny – wraz z partnerami – umiliło najmłodszym pobyt w szpitalu. Szczytna akcja ma coraz więcej sponsorów, więc prezentów i radosnych chwil w tym trudnym czasie nie zabrakło.
Przede wszystkim zależy nam na tym, aby dzieci jak najszybciej wróciły do zdrowia. Jest to marzenie dzieci i nasze. Każde dziecko uśmiechnięte, radosne na pewno wróci do zdrowia szybciej - argumentowała inicjatywę Mikołajek w szpitalu Anna Sinica, prezes SPChD.

W trakcie spotkania pacjenci z oddziału pediatrii i chirurgii dziecięcej mieli okazję, wraz z animatorkami i rodzicami wykonywać ozdoby świąteczne, które mogły zabrać do domu lub ozdobić oddziałową choinkę. Było też skręcanie balonów oraz mnóstwo prezentów od różnych osób i instytucji, które wsparły działalność stowarzyszenia. Po raz kolejny pediatrię odwiedzili strażacy ochotnicy z Wiejskiej, w tym Święty Mikołaj.

Wszystkie dzieci są grzeczne, a tym chorym należy przynosić radość, że ktoś o nich pamięta - powiedział św. Mikołaj z OSP Wiejska.
Serdecznie dziękuję następującym osobom. To: Donna Jur, Maria i Leszek Malkiewicz, Dorota Stasiak, Tomasz Tuzel, firma Mobile Football Marek Siatrak i animatorki, OSP przy Wiejskiej, Straż Miejska, CH TESCO, KPSW WP-T kierunek pielęgniarstwo, Jelenia Plast, Leroy Merlin oraz osobom prywatnym - dodała Anna Sinica.

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
69
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
32%
Nie najlepiej
19%
Wciąż fatalnie
23%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group