Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8120
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mikołaj nie zawodzi

Wtorek, 8 grudnia 2020, 11:12
Aktualizacja: 11:13
Autor: Bursa Szkolna nr 1
Jelenia Góra: Mikołaj nie zawodzi
Fot. Bursa Szkolna nr 1
Epidemia, konieczność pozostania w domu i izolacji nie może być przeszkodą dla Świętego Mikołaja. Trzeba założyć maseczkę i wyjść przed budynek, ale Mikołaj niezawodnie przybędzie z Wielką Paką (wielką dosłownie). To już 12 edycja akcji charytatywnej Bursy Szkolnej nr 1.
Tym razem nieco inna, bo zbieraliśmy tylko nowe zabawki, kosmetyki, przybory szkolne i słodycze - oryginalnie zapakowane i na nieco mniejszą skalę. Odzew darczyńców przerósł nasze oczekiwania i to mimo trudności w postaci nauki zdalnej i braku młodzieży, która dostarcza najwięcej prezentów. Jeleniogórskie szkoły i przedszkola, anonimowi darczyńcy dostarczyli tyle „radosnych” prezentów, że mikołajowe paczki znowu były WIELKIE i przyniosły wiele radości. Jak co roku, najbardziej potrzebujących odwiedzin Mikołaja wskazał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze. Nie zabrakło też Śnieżynek, które pomagały Świętemu Mikołajowi (uczennice Norwida i Ekonoma: Wiktoria, Natalka i Gosia) – informują uczniowie Bursy.
W imieniu organizatorów pragniemy jeszcze raz bardzo podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i wsparli ją, mimo iż w dobie pandemii, nie wszystko było proste - dodają.

Szczęścia, radości, zdziwienia było chyba więcej, niż w latach ubiegłych. Najpierw dzwonki mikołajowe, później Mikołaj, Śnieżynki i wiele, wiele prezentów. Każda paczka była indywidualnie przygotowywana dla każdego dziecka w zależności od wieku i płci.

Każdemu dziecku Święty Mikołaj złożył obietnicę – do zobaczenia za rok, więc do zobaczenia na 13 Wielkiej Pace dla Dzieciaka – najmłodsi na pewno będą czekać!

Twoja reakcja na artykuł?

12
92%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
823
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group