Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 6903
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Miał marihuanę, stanie przed sądem

Wtorek, 5 lipca 2016, 8:26
Aktualizacja: 8:28
Autor: V–N
Jelenia Góra: Miał marihuanę, stanie przed sądem
Fot. Archiwum
Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 25–letniemu mieszkańcowi Jeleniej Góry Dariuszowi D., któremu zarzucono posiadanie znacznej ilości marihuany.

Dariusz P. 18 grudnia 2015 roku w mieszkaniu przy ulicy Sygietyńskiego w Jeleniej Górze miał w pięciu plastikowych pojemnikach środki odurzające o wadze 344,91 grama, a także wagę elektroniczną i młynek drewniany do mielenia suszu.

- Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu i wyjaśnił, że środki odurzające posiadał na własny użytek. Dodał, że nabył je od nieznanego mężczyzny na terenie Jeleniej Góry – informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Violetta Niziołek

- Prokurator złożył wniosek o skierowania sprawy na posiedzenie i wymierzenie Dariuszowi P. uzgodnionej z nim kary jednego roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres trzech lat i grzywny w wymiarze 100 stawek dziennych po 15 złotych oraz orzeczenie nawiązki na cele związane ze zwalczaniem narkomanii w kwocie 2000 złotych, dozoru kuratora sądowego a nadto zobowiązanie do kontynuowania nauki oraz powstrzymania się od używania środków odurzających i nadużywania alkoholu, orzeczenie przepadku środków odurzających i przedmiotów służących do popełnienia przestępstwa – dodaje rzeczniczka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group