Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7118
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Mazovia Cup badmintonistów

Wtorek, 20 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 20 marca 2007, 12:33
Autor: KED
Badmintoniści z jeleniogórskiego klubu Chojnik wzięli udział w Krajowym Turnieju Juniorów, Młodzików i Juniorów Młodszych – Kason Mazovia Cup, który odbył się Sochocinie pod Warszawą.

Turniej był rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych: do lat 19, 16 i 13 .W zawodach rozgrywanych na dwóch halach sportowych uczestniczyło ponad 350 zawodników i zawodniczek. Oprócz całej czołówki naszego kraju udział w turnieju wystąpili jeszcze zawodnicy z 5 krajów tj. Białorusi, Czech, Rosji, Ukrainy i Słowacji.

W imprezie wzięli udział również jeleniogórscy badmintoniści w składzie Adam Bułat, Melania Kozdra, Paweł Słomka Artur Korba, Marcin Uram, Beata Korkuś i Dominik Staniszewski. Pomimo trudnego losowania nasi zawodnicy stawili opór zawodnikom notowanym wyżej od nich. Wśród jeleniogórzan najwartościowszym wynikami w zawodach mogą się poszczycić: Adam Bułat, Beata Korkuś i Artur Korba którzy w grze singlowej uplasowali się na miejscach 17-24. Na duże brawa zasługuje również debel juniorów tj. Adam Bułat uczeń II LO oraz Paweł Słomka uczący się obecnie w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Słupsku. Po wspaniałym 3 setowym pojedynku ulegli jednej z najlepszych par deblowych w swojej kategorii wiekowej zajmując ostatecznie miejsce 17.W sumie Polacy wygrali osiem finałów, a zagraniczni goście siedem

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group