Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 2759
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mąż wierzy żonie

Piątek, 19 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 19 października 2007, 7:57
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Mąż wierzy żonie
Fot. Agnieszka Gierus
Zbigniew Sawicki nie komentuje postawy swojej połowicy.

O radnym Zbigniewie Sawickim, który przeżywa ciężkie dni, rozpisuje się piątkowy Super Expres. – Musiał wysłuchać szokujących wyznań żony o omotaniu jej przez agenta, słaniu czułych sms-ów i kwiatów. Czy czuje się zdradzony? Czy może jego miłość jest tak wielka, że potrafi wybaczyć wszystko? – pyta tabloid.

Dziennikarz SE zastał Z. Sawickiego przed Przedsiębiorstwem Melioracji i Inżynierii Środowiska, gdzie radny pracuje. W rozmowie z reporterem Sawicki wzdycha i mówi, że nie chce niczego komentować, bo wszystko, co powie, tylko może pogorszyć sytuację.

Dodaje, że nie może dodzwonić się do żony, która przebywa w szpitalu, ponieważ ma wyłączony telefon. Jest jednak przekonany, że jej występ na konferencji, podczas której histerycznie płakała, nie był wyreżyserowany. – Że to były autentyczne emocje – konkluduje SE.

Dodaje, że Sawiccy uchodzili za dobre małżeństwo. Z. Sawicki ma 46 lat. Jego żona – 43. Mają 22-letniego syna. Wkrótce z małego mieszkania w bloku mają się wyprowadzić do nowej willi w Piechowicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group