Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 3857
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Marcin Zawiła nie gorszy od górali

Piątek, 14 grudnia 2007, 13:21
Aktualizacja: 20:42
Autor: ROB
JELENIA GÓRA: Marcin Zawiła nie gorszy od górali
Marcin Zawiła i Jerzy Pokój starają się o remont drogi do autostrady.
Fot. ROB
Otwarto oficjalnie biuro poselskie Marcina Zawiły. Poseł Platformy Obywatelskiej będzie przyjmował w tych samych pomieszczeniach, co jego zniesławiona poprzedniczka Beata Sawicka. Biuro mieści się przy ul. Długiej 4/5 w Jeleniej Górze.

– Będzie to także oficjalne biuro wicepremiera Grzegorza Schetyny – mówił Marcin Zawiła. – A także eurodeputowanego Jacka Protasiewicza, senatora Tomasza Misiaka i radnego sejmiku Jerzego Pokoja.
Jak stwierdził, w przyszłości planowane są także dyżury radnych PO z miasta także powiatu.

Marcin Zawiła zapewnia, że ciężko pracował jeszcze przed otwarciem biura. – Staramy się o pieniądze na remont drogi z Jeleniej Góry do autostrady A4 – mówił. – Cała Polska się zgadza, że trzeba budować zakopiankę. A przecież w naszym regionie jeździ praktycznie tyle samo aut, co tam. Tylko, że o drodze w Karkonosze nikt nie wspomina. Chcemy to zmienić.

Na dowód poseł przedstawił statystykę. Wynika z niej, że w naszym regionie w 2006 roku nocowało 402 tysiące osób, w powiecie tatrzańskim niewiele więcej, bo 463 tysiące osób.

Poseł złożył też kilka interpelacji, m.in. W sprawie likwidacji nieuzasadnionych przywilejów pracowników administracji rządowej. Ma to doprowadzić do likwidacji większości ośrodków wypoczynkowych utrzymywanych przez rząd. Pozyskane pieniądze poseł proponuje przeznaczyć na inwestycje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group