Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5587
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mamy święto wszystkich Mam

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 26 maja 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 26 maja 2007, 15:15
Autor: TEJO
Fot. Dudyński
Na Dzień Matki ciekawe imprezy, a przede wszystkim – życzenia.

W sobotę ze swojego święta cieszą się matki. Nic nie sprawi tyle radości, co drobny upominek i życzenia od tych, którzy podziękują matkom za wszystko. Dołącz się do nas i złóż życzenia na naszych łamach!

Już w piątek w Filharmonii Dolnośląskiej Młodzieżowa Orkiestra PSM II stopnia w Jeleniej Górze z solistami pod batutą Stefana Strahla zagrała okolicznościowy koncert dla Matek.

Jak co roku Święto Matki w sposób szczególny obchodzone jest już po raz 28. w cieplickiej parafii Matki Bożej Miłosierdzia.
W sobotę w godz. 10 – 13 organizatorzy zapraszają na sesję naukową poświęconą wychowaniu w rodzinie. Hitem dnia będzie wykład Ojca Grande zatytułowany „Wpływ żywienia na stan zdrowia”. Znany zakonnik udzieli porad i będzie mówił o zielarstwie. Początek o godz. 16.
Wcześniej (o godz. 12) panie będą mogły za darmo przebadać się mammograficznie – według wcześniej przeprowadzonych zapisów. O godz. 18 zaplanowano spotkanie młodzieży. Wszystko odbędzie się w salach domu katechetycznego przy ul. PCK.

Z kolei w niedzielę na wszystkich czeka wielki festyn poprzedzony mszą w intencji matek (początek nabożeństwa o godz. 12 30). W godz. 14.30 – 19 będą występy zespołów ludowych, folklorystycznych, finał konkursu o rodzinie, loteria fantowa i wiele atrakcji.
Największa to koncert Maryli Nowak, jeleniogórskiej wokalistki (godz. 19). Zapowiadany na plakatach przez Jeleniogórskie Centrum Kultury występ Antoniny Krzysztoń odwołano.

Na wszystkie imprezy zaprasza Społeczny Komitet Święta Matki z ks. prałatem Józefem Stecem, proboszczem cieplickiej parafii MBM.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group