Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 5355
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Majdan, Kałużny i spółka już niebawem w Jeleniej Górze!

Czwartek, 10 grudnia 2009, 11:11
Aktualizacja: Wtorek, 15 grudnia 2009, 15:14
Autor: ahawer
Jelenia Góra: Majdan, Kałużny i spółka już niebawem w Jeleniej Górze!
Tak jak zapowiadaliśmy, z dużą radością informujemy zarówno niezawodnych kibiców jak i młodych adeptów futbolu – głównych adresatów i jednocześnie bohaterów Gali Piłkarskiej – że z każdym dniem spływają do Jeleniej Góry kolejne potwierdzenia od zaproszonych piłkarzy i gości.

Zapewne wielu fanów piłki, a przede wszystkim fanek, entuzjastycznie przyjmie wiadomość o przyjeździe do Jeleniej Góry piłkarza o bardzo bogatej przeszłości sportowej, ale również estradowej - Radosława Majdana.
Naszym gościem będzie również była zawodnik Bundesligi, gwiazda Energie Cottbus i Bayeru Leverkusen - Radosław Kałużny.
Jeżeli potwierdzą swój przyjazd zaproszeni przez nas Tomasz Hajto, Bartosz Karwan i Piotr Świerczewski to pojawi się niepowtarzalna sposobność odświeżenia wspomnień z okresu wygranej batalii o koreański mundial w 2002r.

Pewnej pikanterii imprezie dodadzą zapewne Kamil Grosicki, Maciej Sadlok i Jakub Rzeźniczak – młode wilki polskiej reprezentacji, kandydaci na kolejne gwiazdy narodowej reprezentacji, których na pewno zobaczymy w meczowych bojach w barwach Gwiazd Polskiej Piłki ofens.pl. Jeśli dojdzie do skutku przyjazd Sławomira Peszko i Macieja Rybusa tegoroczna Gala Piłkarska uzyska wyjątkową aurę.

Wzmocni ja niespodzianka szykowana przez urocze piłkarki z zespoły AZS Wrocław: po ostatnim meczu wymienią się one koszulkami z gwiazdami. Będzie to spełnienie obietnicy złożonej w ubiegłym roku nieoficjalnemu playboyowi imprezy Błażejowi Telichowskiemu. Tym samym koszulki reprezentantek kraju, m.in.: Patrycji Pożerskiej, Agaty Tarczyńskiej, Dominiki Wylężek będą obiektem szczególnego pożądania.

Prawdziwej brazylijskiej finezji w operowaniu piłką na pewno nie zabraknie skoro program Gali uświetnią pokazy championów z mistrzostw świata i europy w „zośce”, reprezentujących Polskie Stowarzyszenie Footbagu. Tym samym powrócą emocje, które towarzyszyły ich występom przed kilku laty.

I na koniec as w rękawie. Nie dosyć, że na parkiecie pojawi się Paweł Pewny – producent serialu „Włatcy móch”, który zrobił karierę o jakiej marzy każdy piłkarz, to jeszcze wielu kibiców zwabią zapewne super nagrody serialowe, które można zdobyć w konkursach ogłoszonych przez sponsora tytularnego imprezy na portalu internetowym www.ofens.pl.
Tam również można znaleźć więcej szczegółów dotyczących zdobycia „dzikich kart” do gry w każdym turnieju młodzieżowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1052
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group