Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 4972
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mają szansę na sukces

Poniedziałek, 6 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:20
Autor: konrad
d wtorku na ulicach miasta pojawi się ekipa filmowa, która w stolicy Karkonoszy kręcić będzie kolejną część serii dla dzieci i młodzieży „Magiczne Drzewo”.

Film będzie opowiadał o kolejnym przedmiocie wykonanym z tego drzewa, który, rzecz jasna, ma magiczne właściwości. Filmowcy nie zdradzają jeszcze szczegółów scenariusza.

Cieszą się dzieci i dorośli ze stolicy Karkonoszy, którzy zagrają jako statyści w scenach kręconych w różnych miejscach miasta.
Ekipa filmowców rozłoży swój warsztat między innymi wokół I Liceum Ogólnokształcącego, czyli "Żeroma". Za tło akcji służyć będą tamtejsze ciche i klimatyczne uliczki, które wygladają tak, jakby czas się na nich zatrzymał.

Trafi też na jedno z lodowisk, gdzie pojawi się kilkudziesięciu statystów, którzy będą kręcić się wokół aktorów. Tutaj warunkiem niezbędnym była umiejętność jazdy na łyżwach. Kilka scen kręconych będzie też w parku w Cieplicach, gdzie są niezwykłe miejsca, wprost wymarzone do filmów fantastycznych.

Młodzi statyści będą mieli też możliwość zarobku. Za dzień pracy w filmie każdy uczestnik dostanie po 60 złotych na rękę.
W poniedziałek rodzice dzieci, którym udało się zakwalifikować, oraz dorośli, którzy zdecydowali się na udział w zdjęciach, podpisywali umowy z producentami filmu.
Dla wielu z nich będą to pierwsze zarobione pieniądze, w dodatku za udział w filmie, który zobaczą widzowie z całej Polski.

Portal Jelonka.com jako jedyny casting nagłośnił. Wybrańcom gratulujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group