Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6675
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Magiczna Laguna

Niedziela, 21 października 2007, 0:00
Autor: ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jelenia Góra: Magiczna Laguna
Fot. Jack
Sztukmistrz wyczarował nowość Renault.

W dniu 18 października w autoryzowanym salonie Renault nastąpiła uroczysta prezentacja samochodu Renault Laguna. Na premierę przybyło liczne grono gości zarówno z Polski jak i z zagranicy. Podano francuski szampan, kawę oraz przekąski.
Swoją wiedzą na temat Nowej Laguny podzielił się znany w branży motoryzacyjnej dziennikarz Zbyszek Biały, który obecnie pracuje w Wielkiej Brytanii. Długo chwalił możliwości nowego produktu z linii Renault.
Prezentacji towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Szczególnie podobał się występ iluzjonisty Nikodema, który pokazywał magiczne sztuczki bawiąc wszystkich do łez.
Wyczarował w końcu oczekiwany z niecierpliwością przez wszystkich pojazd. Jak na gwiazdę popołudnia przystało pojawiła się w zupełnej ciemności Nowa Laguna.
Zachwytom nie było końca. Błyski fleszy uwieczniały auto o modernistycznej i miłej dla oka linii, które wzbudziło duże zainteresowanie licznych przybyłych.
Od dnia 19 do 21 października trwają dni otwarte nowej Laguny w salonie Renault Dzięciołowski. Można ją obejrzeć, zasiąść za kierownicą i zdecydować się na zakup, którego nikt nie pożałuje. Poradzą eksperci, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego auta i odpowiedzą na każde pytanie.
TS

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group