Niedziela, 1 sierpnia
Imieniny: Nadii, Piotra
Czytających: 6391
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Łowcy Talentów Wokalnych w Jeleniej Górze

Wtorek, 19 sierpnia 2014, 8:57
Aktualizacja: 16:16
Autor: Org
Jelenia Góra: Łowcy Talentów Wokalnych w Jeleniej Górze
Fot. Organizator
Już 21 sierpnia br. Fundacja Bliżej Gwiazd zaprosi młodych mieszkańców Jeleniej Góry do udziału w castingu dla wokalnych talentów. Casting poprzedzony będzie krótkim koncertem.

Fundacja Bliżej Gwiazd już od kilkunastu lat zajmuje się wspieraniem młodych talentów z Jeleniej Góry i okolic. 21 sierpnia br. od godziny 16:00 do 18:30 w Pasażu Tesco przy ul. Jana Pawła II 17, jej przedstawiciele będą czekać na śmiałków, którzy zechcą sprawdzić się w roli gwiazdy estrady. Niezdecydowanym, odwagi doda krótki koncert artystów związanych z Fundacją.

- Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Jeleniej Góry i objętego patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego. W Pasażu Tesco przy ulicy Jana Pawła II 17 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akacji zachęcamy do kontaktu z lokalnym koordynatorem programu, Beatą Lubecką, pod adresem beata@szafaevent.pl – informują organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group