Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 6075
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Licytuj grafikę! Pomóż powodzianom!

Sobota, 11 września 2010, 7:56
Aktualizacja: 18:59
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Licytuj grafikę! Pomóż powodzianom!
Fot. Organizator
Dziś na Czarnym – pierwszy z zapowiedzianych koncertów charytatywnych, z których dochód zostanie przekazany na pomoc dla powodzian z Ziemi Łużyckiej. Dołóż swoją cegiełkę i kup unikalną grafikę Horsta Pinkaua, przedstawiający dom przysłupowy!

Grafikę tę artysta przekazał na aukcję, z której dochód wspomoże powodzian. Zainteresowani kupnem dzieła internauci proszeni są o podawanie poważnych (nieanonimowych) ofert na redakcyjnego maila: redakcja@jelonka.com do godz. 16. Później aukcja rozpocznie się na Dworze Czarne. Ale może Wam właśnie uda się wygrać i wspomóc ludzi w potrzebie. Cena wywoławcza grafiki: 20 złotych.

Dziś w Dworze Czarne już od godz. 10 zaczną się pokazy bractwa rycerskiego, a od godz. 16 na scenie ustawionej na terenie zabytkowego dworu rozpocznie się koncert pn. „Gramy dla Bogatyni!”. Przy wejściu będzie można nabyć cegiełki, a dochód z ich sprzedaży zostanie w całości przekazany na rzecz miejscowości, która najbardziej ucierpiała podczas ostatniej powodzi. Zaprezentują się m. in. Wotan Hird – Najemna Drużyna Wojów Wikińskich i Słowiańskich oraz cztery zespoły rockowe – Re-Sight, Ness, Kefir Band oraz Sandstone.

Cykl czterech koncertów to propozycja Fundacji Kultury Ekologicznej, Rady Młodych Stowarzyszenia „Wspólne Miasto” oraz Sztuki Ulicy na wrześniowe weekendy wszystko to z okazji jubileuszu dwudziestolecia powstania FKE. Cel: zebranie środków dla mieszkańców zalanych w sierpniu terenów Ziemi Łużyckiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group