Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 4508
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Lepiej oznakowana Szklarska Poręba

Wtorek, 4 listopada 2008, 17:44
Aktualizacja: 18:44
Autor: Ania
SZKLARSKA PORĘBA: Lepiej oznakowana Szklarska Poręba
Fot. TEJO
W mieście u stóp Szrenicy zainwestują w nowy system informacyjny, który pomoże turystom w dotarciu do każdego zakątka Szklarskiej Poręby. Na znakach zostanie umieszczone także logo miasta. Wykonawca projektu zostanie wybrany w przetargu, który zostanie ogłoszony pod koniec bieżącego roku. Niewykluczone, że będzie to austriacka firma FERATEL, która takie oznakowanie wdrożyła w wielu kurortach Europy.

W ramach nowego systemu informacji w Szklarskiej Porębie zostaną oznakowane ulice i obiekty turystyczne, w tym urząd miasta i szpital. Niektóre tablice będą zawierały mapki wzbogacone o tekst. Firmy zainteresowane wykonaniem nowych znaków w Szklarskiej Porębie muszą najpierw przedstawić swoje propozycje, dotyczące m. in. ich wyglądu.

-C hcemy, żeby nowe tablice i znaki były wzbogacone o herb i logo Szklarskiej Poręby, w ten sposób pomysł będzie służył także promocji naszego miasta – mówi Janusz Lichocki, z tamtejszego urzędu.
Pieniądze na wykonanie systemu informacyjnego pochodzą z środków własnych miasta. Nowe znaki na drogach Szklarskiej Poręby mają stanąć na początku przyszłego roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group