Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 2872
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Leonard Luther w „Szwajcarce” już dzisiaj

Sobota, 26 listopada 2016, 8:21
Autor: Org
Region: Leonard Luther w „Szwajcarce” już dzisiaj
Fot. Użyczone/Organizator
Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości już po raz drugi zaprasza na cykl „Szwajcarkowe Granie”. Raz w miesiącu (poza przerwą wakacyjną) w schronisku „Szwajcarka” organizowane są kameralne koncerty muzyki w klimatach z „Krainy Łagodności”. Najbliższy koncert odbędzie się 26 listopada o godz. 19.00. Wystąpi znany z wielu scen bydgoski bard Leonard Luther. Po koncercie, jak zawsze, odbędą się wielogodzinne śpiewanki.

Leonard Luther tak pisze o sobie na swojej stronie http://www.leonardluther.pl/ :
Z upodobaniem i pasją oddałem się (...) poezji śpiewanej. Wykorzystałem szansę współpracy z: Aleksandrą Bacińską, Ludwikiem Lipnickim, Mariuszem Trzaska, Wiesławem Sikorskim, Sławomirem Luter, Piotrem Beneckim czy Sławomirem Kryś, którzy oddali mi swoje słowa w muzyczną wieczystą dzierżawę, a na deskach popularnych festiwali i przeglądów, takich jak: Yapa, Danielka, Bazuna, Włóczęga, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, czy Swojskie Klimaty, wyśpiewałem niejedną nagrodę. Do dziś ze szczególnym sentymentem wspominam indywidualne, prywatne nagrody, przyznane mi przez Stare Dobre Małżeństwo na Yapie w 1989 roku i przez Agnieszkę Osiecką na Studenckim Festiwalu w Krakowie, czego finałem był udział w programie Butiqe.

- Koncert organizujemy we współpracy ze Schroniskiem Szwajcarka oraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mysłakowicach – informują organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group