Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 14331
Zalogowanych: 65
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Lekarze na podium

Sobota, 18 listopada 2023, 18:06
Autor: MJr
Dolny Śląsk: Lekarze na podium
W tegorocznym plebiscycie medycznym "Hipokrates" kilkoro lekarzy z Jeleniej Góry i powiatu zajęło wysokie miejsca.

Plebiscyt "Hipokrates" organizowany jest co roku w całej Polsce. W poszczególnym kategoriach wyłaniani są najlepsi (głosami czytelników) w poszczególnych kategoriach.

Kinga najlepsza

W kategorii Pediatra Roku zwyciężyła Kinga Michalska z Jeleniej Góry. Drugie miejsce w kategorii Ginekolog Roku zajął Dawid Stefański z jeleniogórskiego szpitala. Podobnie wysoką drugą pozycję uzyskał Michał Zieziula w kat. Laryngolog (również szpital JG) oraz Robert Stępiński z Karpacza w kat. Fizjoterapeuta Roku. Karol Zimoński z Jeleniej Góry zajął 3 miejsce w kategorii Lekarz Rodzinny.

Urolodzy i pielęgniarki

W kat. Urolog roku 5 miejsce zajął Alam Bouhaouli z JG, Piotr Wilk (również z JG) 6 miejsce, Daniel Wacławski z Piechowic 8, Lesław Węgrzynowski z JG 9.

Robert Malmon (szpital JG) zajął 8 miejsce w kat. Chirurg Roku.

Maja Misztal zajęła 10 miejsce w kategorii Pielęgniarka Roku. 13 miejsce zajęła w tej kat. Angelika Pałka z Karpacza. Urszula Pachowicz zajęła 6 miejsce w kat. Stomatolog Roku, a 10 miejsce w tej kat. zajęła Elżbieta Strzyżyńska z Piechowic.

Dużo fizjoterapeutów

W kat. Fizjoterapeuta Roku dobre miejsca zajęli również: Krzysztof Szewczyk z Janowic Wielkich - 6 miejsce. Kamil Sałapa z JG 15 miejsce. Michał Cichosz JG 24, Agata Beznosik JG 22, Anna Szymczak JG 26, Damian Graf Szklarska Poręba 31.

Ewa Redzisz z JG zajęła 9 miejsce w kat. Ratownik Medyczny, Anna Machajska z JG 15, Zbigniew Faryniarz z Gryfowa 28.

Doceniono też farmaceutów

Znakomite trzecie miejsce w kat. Farmaceuta Roku zajęła Ewa Nowak-Gbyl z Mysłakowic, a Małgorzata Dubaniewicz z Podgórzyna 15.

W kat. Szpital Roku wygrała placówka ze Złotoryi, a drugie miejsce zajął szpital z Popielówka.

Twoja reakcja na artykuł?

30
67%
Cieszy
6
13%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
4%
Złości
6
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
684
Dobry pomysł
50%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
18%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy tracą fortunę przez promocje
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Kultura
"Nocny łowca" nadchodzi
 
112
Toyota na barierce
 
Aktualności
Moda na recykling
 
Uzdrowisko Cieplice
Termalny relaks dla zdrowia i dobrego samopoczucia
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group