Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 7460
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION KRAJ: Leciwym żukiem dookoła Polski

Środa, 21 grudnia 2011, 8:32
Aktualizacja: 8:33
Autor: Angela
REGION KRAJ: Leciwym żukiem dookoła Polski
Fot. Organizator
Pięciu pasjonatów podróży ze Szklarskiej Poręby, Świebodzic, i Białegostoku kontynuuje pięciodobową wyprawę 21–letnim żukiem – K2GPS EXPEDITION – dookoła Polski 2011. Dystans to trzy tysiące kilometrów.

Uczestnicy wyprawy to: Paweł (fotograf) ze Szklarskiej Poręby – pomysłodawca i koordynator projektu, Tomek (mechanik) z Białegostoku, Flawiusz (fotograf), Wojtek (zafascynowany sportami ekstremalnymi) i Dominik (miłośnik gór) – cała trójka ze Świebodzic, których połączyła wspólna pasja – podróże.

- Będziemy jechać jak najbliżej naszych granic i dotrzemy do krańcowych punktów naszego kraju. Najdalej na zachód, północ i południe oraz do najdalej na południe wysuniętej wsi z odcinkiem drogi publicznej – Wołowate. W tym roku zaczynamy od Polski, w przyszłym roku Żukiem z napędem 4x4 jedziemy dookoła Skandynawii w tym na Nordkapp (już szukamy sponsorów ) a wszystko to po to aby przygotować się do wyjazdu w roku 2013 kiedy to chcemy objechać Rosję – również dookoła. Nasz zakupiony za 1000 zł żuk został przygotowany do wyprawy. Zapraszamy do kibicowania na www.dookola.eu gdzie dzięki urządzeniu K2GPS będzie można na żywo śledzić przebieg wyjazdu. Na www.facebooku.com/dookola będziemy zamieszczać na żywo relację wraz ze zdjęciami – informują uczestnicy wycieczki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group