Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 5782
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Lato ech że Ty!” w Kromnowie

Wiadomości: Kromnów
Czwartek, 31 maja 2012, 9:21
Aktualizacja: 9:23
Autor: Agrafka
Fot. Archiwum Organizatora
Wernisaż wystawy Magdaleny Kuźniarz „Lato ech że Ty!” odbędzie się 9 czerwca o godz. 16.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej. Ekspozycja będzie prezentować malarstwo, monotopię, a nawet szklaną biżuterię. – Na ten wernisaż czekałam długo, bo chociaż to artystka znalazła naszą galerię, a nie na odwrót, to kiedy zobaczyłam jej prace od razu mnie zauroczyły, dlatego pragnę je pokazać – mówi Violetta Pietrzak z Artystycznej Galerii Izerskiej.

Wernisaż wystawy Magdaleny Kuźniarz „Lato ech że Ty!” odbędzie się 9 czerwca o godz. 16.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej. Ekspozycja będzie prezentować malarstwo, monotopię, a nawet szklaną biżuterię. - Na ten wernisaż czekałam długo, bo chociaż to artystka znalazła naszą galerię, a nie na odwrót, to kiedy zobaczyłam jej prace od razu mnie zauroczyły, dlatego pragnę je pokazać – mówi Violetta Pietrzak z Artystycznej Galerii Izerskiej.

Magdalena Kuźniarz jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Wraz z dyplomem zrobiła także aneks z malarstwa i rysunku u prof. Stanisława Kortyki.
Wielkie miasto kilka lat temu zamieniła na izerską wieś – Wolimierz. Tu, w prywatnym domu znajduje się „Szklana Kuźnia” – galeria, w której można zobaczyć jej prace. Chociaż, jak mawiają ci, którzy już ją odwiedzili – cały ten dom to piękna galeria, w której na każdym kroku widać rękę artystki.
Magdalena Kuźniarz prezentowała już swoją twórczość na kilku zbiorowych i indywidualnych wystawach w całym kraju, między innymi w rodzinnym Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Jeleniej Górze czy wreszcie – Wolimierzu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group