Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6675
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Latino dla Pań

Wtorek, 10 marca 2020, 7:04
Aktualizacja: Środa, 11 marca 2020, 7:03
Autor: WAC
Piechowice: Latino dla Pań
Fot. POK Piechowice
W rytmie latino przebiegała impreza z okazji Dnia Kobiet, która odbyła się w Piechowickim Ośrodku Kultury.

Już przy wejściu na salę widowiskową na każdą z pań, które licznie przybyły na dedykowaną im imprezę czekały kwiaty ufundowane przez burmistrza Piechowic Jacka Kubielskiego, los na loterię pełną niespodzianek i słodki poczęstunek zapewniony przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło nr 9 w Piechowicach. Życzenia składali tego dnia: Jacek Kubielski - burmistrz Piechowic, Józef Nadolny- przewodniczący Rady Miasta i Henryk Janowski - przewodniczący PZERiI Koła nr 9 w Piechowicach, życząc zdrowia, miłości, uśmiechu i samych pogodnych dni.

Gwiazdą wieczoru był Moises Bethencourt Mendoza pochodzący z Teneryfy, a zamieszkały na Dolnym Śląsku znakomity muzyk, wokalista i aranżer. Gorące rytmy latino tak bardzo spodobały się widowni, że nogi same rwały się do tańca.

To nie koniec niespodzianek, z których tego dnia mogły skorzystać panie – mówi dyrektor POK Anna Kalisz. - W loterii rozlosowano łącznie 44 nagrody, w tym słodkości ufundowane przez męską część Rady Miasta Piechowice oraz liczne vouchery ufundowane przez Pałac Pakoszów, Hutę Julia, Restaurację „Kociołek”, Kwiatownię Marty, Kwiaciarnię „Talea” i firmę „Jelenia Plast”. Panie mogły też skorzystać z pielęgnacyjnego zabiegu na dłonie wykonywanego przez Elżbietę Kaciłowicz.

Twoja reakcja na artykuł?

8
62%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
15%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group