Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 7167
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kupił marihuanę w Czechach, żeby ją sprzedać

Czwartek, 22 marca 2018, 6:40
Autor: 112
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali podczas kontroli drogowej 30–letniego mężczyznę podejrzanego między innymi o posiadanie narkotyków. Ponadto 30–latek podejrzany jest o ich przemyt z Czech oraz o handel nimi.

- Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że 30-latek 18 marca kupił w Czechach marihuanę z zamiarem jej sprzedaży w Polsce. Z zakupionych narkotyków mógł uzyskać ponad 70 porcji handlowych. Funkcjonariusze ustalili nadto, że od stycznia do marca podejrzany udzielił co najmniej 83 razy narkotyki odpłatnie i nieodpłatnie różnym osobom z Jeleniej Góry i okolic – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Za popełnione przestępstwa grozi podejrzanemu do 15 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze 20 marca objął go dozorem policyjnym – dodaje rzeczniczka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group