Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6385
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ KRAJ: Kubicki we władzach młodych konserwatystów

Środa, 25 czerwca 2008, 9:57
Aktualizacja: 10:00
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA/ KRAJ: Kubicki we władzach młodych konserwatystów
Fot. Archiwum
Lider Klubu Młodej Prawicy i pełnomocnik stowarzyszenia „Stop Korupcji” Oliwer Kubicki został wybrany do zarządu głównego Stowarzyszenia Młodzi Konserwatyści.

Dwudniowy zjazd tej organizacji obradował w minionym tygodniu w Sopocie. Przyjechało tam ponad 100 delegatów. Odbyła się tam również debata na temat współczesnej myśli konserwatywnej oraz dyskusja o planach i kierunkach rozwoju stowarzyszenia.

– Młodzi Konserwatyści to organizacja zrzeszająca środowiska młodzieżowe i akademickie, skupione wokół wspólnego katalogu wartości ideowych oraz wybitnych osobowości polskiego konserwatyzmu – mówi Oliwer Kubicki. Jej członkowie chcą upowszechniać program konserwatywny zarówno w polityce, jak i kulturze i nauce.

MK działa na terenie całego terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i jest jedną z najsilniejszych organizacji młodzieżowych w kraju. Struktura organizacyjna stowarzyszenia dostosowana jest do nowego podziału administracyjnego RP i obejmuje 15 regionów

Członkami honorowymi stowarzyszenia są m.in. Marcin Libicki (PiS), Jan Maria Rokita (PO), Kazimierz M. Ujazdowski, Marek Jurek (PR), Maciej Płażyński, Paweł Poncyliusz (PiS).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group