Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 5693
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Kuba wyspa kontrastów w podróży Janusza Łacha

Czwartek, 23 kwietnia 2015, 7:29
Aktualizacja: Piątek, 24 kwietnia 2015, 12:05
Autor: Manu
Szklarska Poręba: Kuba wyspa kontrastów w podróży Janusza Łacha
Fot. Archiwum Janusza Lacha
W piątek (24.04) o godz. 18.30 w Chacie Izerskiej w Szklarskiej Porębie Dolnej (przy ul. Piastowskiej 32) rozpocznie się prelekcja multimedialna Janusza Łacha pt. “Terra Incognita – Kuba wyspa kontrastów”. Spotkanie poprowadzi Sandra Nejranowska. Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona).

“Terra Incognita” to cykl spotkań z podróżnikami, dla których odkrywanie mniej znanych zakątków świata stało się sposobem na życie.

Janusz Łach jest adiunktem w Zakładzie Geografii Regionalnej i Turystyki Uniwersytetu Wrocławskiego, dydaktyk oraz podróżnik. Jego zainteresowania naukowe skupiają się wokół geografii regionalnej oraz krajoznawstwa.

Najlepszym sposobem spędzania wolnego czasu dla Janusza Łacha są wycieczki trekkingowe na obszarach górskich pozwalające podładować życiowe baterie, podobnie pobyt nad jeziorami i morzem, które stanowią również okazję do zdobywania wiedzy krajoznawczej. Jego pasją jest turystyka kulturowa pozwalająca na poznawanie fascynujących ludzi i zagłębianie się w ich filozofii życia. Muzyka folkowa plus dobre, regionalne jedzenie to zawsze miłe dodatki do odkrywania świata.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group