Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6023
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ktoś namieszał w rozkładzie jedenastki. Goduszyn protestuje

Środa, 2 listopada 2011, 12:59
Aktualizacja: 12:59
Autor: RED
Mieszkańcy ulicy Goduszyńskiej protestują przeciwko zmianie odjazdu autobusu linii numer 11 z przystanku przy Podwalu po godzinie 15. Pasażerowie muszą teraz czekać na kurs półtorej godziny.

– Do 1 listopada autobus odjeżdżał o godzinie 15:29, a od dziś – o godzinie 15:07. Z autobusu o godzinie 15:29 korzystała największa ilość pasażerów, ponieważ wracały nim osoby z pracy, oraz dzieci i młodzież szkolna, która kończy zajęcia po godzinie piętnastej – wyjaśnia w imieniu Stowarzyszenia Goduszyn jego szef Robert Obaz.

– Po zmianie czas oczekiwania na kolejny autobus wydłuży się do półtorej godziny – czytamy w oświadczeniu mieszkańców Goduszyńskiej. Ci zauważają, że mimo wielokrotnych apeli o zmianę rozkładu jazdy „jedenastki” na dogodniejsze pory, dopiero teraz zaakceptowano sugestie pasażerów i dostosowano do nich rozkład jazdy.

Tym większe było zdziwienie jeleniogórzan z Goduszyna, kiedy dowiedzieli się o nieoczekiwanej kolejnej zmianie, czyli likwidacji kursu o godz. 15. 29. – To kluczowy z punktu widzenia ilości pasażerów i potrzeb mieszkańców autobus – zaznaczają i wyrażają nadzieję, że w ciągu tygodnia kurs ten zostanie przywrócony.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group