Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 4577
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Kto zostanie "Człowiekiem Roku 2004"

Środa, 2 lutego 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 lipca 2020, 9:50
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
7561 kuponów wpłynęło w tym roku na wszystkich pretendentów do tytułu „Człowieka Roku”. Zainteresowanie naszą inicjatywą jest ogromne, a finisz głosowania był naprawdę emocjonujący.

Skład finałowej piątki zmieniał się z godziny na godzinę. W tym roku do finału zakwalifikowali się (w kolejności alfabetycznej): Stanisław Dziedzic, Zuzanna Dziedzic, Ryszard Dzięciołowski, Mirosław Fiedorowicz oraz dr Lesław Węgrzynowski. Aby zakwalifikować się do finału, należało zebrać 603 kupony. Piątka pechowców w tym roku wygląda następująco: Tadeusz Dworzycki - 541 kuponów, ks. Andrzej Szarzyński - 445 kuponów, Romana Jaworska-Bobkier - 406 głosów, Eugeniusz Zielenkiewicz - 384 głosy oraz Robert Prystrom - 252 głosy. Wszystkim naszym kandydatom serdecznie dziękujemy za udział.

Można powiedzieć, że hotel „Las” czeka już na gości balowych. Finał będzie miał jeszcze jeden podtekst. Ostrą walkę o zwycięstwo zapowiada środowisko zgorzeleckie, które przecież ma na swoim koncie trzy tytuły „Człowieka Roku”. Zgorzelec w każdym razie przygotowuje silny desant na hotel „Las”. Tyle o walce na froncie Jelenia Góra - Zgorzelec, bo szykuje się jeszcze jedna potyczka: mężczyźni kontra kobieta. Zuzanna Dziedzic nie kryje, że zamierza przerwać hegemonię męską w naszej imprezie i jako pierwsza kobieta zdobyć tytuł „Człowieka Roku”. Spoglądając na ilość zgromadzonych kuponów przez finalistów - możemy uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że jedynie piąty w kolejności ma nieco mniej głosów od pozostałych pretendentów, ale reszta idzie „łeb w łeb”.

Nie zabraknie znakomitych gości na balu, z ministrem Jerzym Szmajdzińskim na czele. Nie sposób wymienić wszystkich, bo zapowiadają swoje przybycie parlamentarzyści, samorządowcy, szefowie największych firm w regionie, lekarze i prawnicy, artyści i oczywiście dziennikarze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
441
Nigdy
20%
Rzadko
41%
Czasami
26%
Często
13%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group