Sobota, 19 czerwca
Imieniny: Gerwazego, Protazego
Czytających: 1986
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kto stanie na czele Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej?

Piątek, 27 stycznia 2012, 13:55
Aktualizacja: Sobota, 28 stycznia 2012, 8:29
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Kto stanie na czele Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej?
Fot. MT
Do 31 stycznia kandydaci na stanowisko prezesa zarządu Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej mogą zgłaszać się do konkursu. Rada nadzorcza JSM ogłosiła konkurs po śmierci dotychczasowego, wieloletniego prezesa śp. Mariana Leńki.

Kandydaci na to stanowisko muszą posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych o kierunku ekonomicznym, prawniczym lub technicznym. Niezbędne są też: co najmniej 10 staż pracy, w tym pięcioletni na stanowisku kierowniczym oraz niekaralność.

Kandydat będzie musiał się wykazać znajomością prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowej, a także wiedzą w zakresie rachunkowości zarządczej, audytu i kontroli finansowej. Poza życiorysem oraz dokumentami potwierdzającymi spełnienie warunków wymaganych na stanowisku prezesa zarządu JSM, kandydaci muszą dołączyć pisemną wizję działalności i strategii rozwoju spółdzielni.

Dodatkowo „wymaganiami pożądanymi” są: licencja zarządcy nieruchomości, posiadanie umiejętności negocjacyjnych, kreatywność i samodzielność w pracy, doświadczenie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołami pracowników oraz niezbędna wiedza z tego zakresu.

Pisemne zgłoszenia kandydatów należy przesłać pocztą lub składać osobiście w sekretariacie siedziby spółdzielni ul. Rożyckiego 19, 58-506 Jelenia Góra (w godzinach urzędowania) w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Postępowanie konkursowe na stanowisko Prezesa Zarządu – nie otwierać” - do 31 stycznia 2012 r. do godziny 15.00. Na kopercie nie umieszcza się danych osobowych kandydata. W przypadku składania oferty za pośrednictwem poczty decyduje data wpływu zgłoszenia do spółdzielni, a nie data stempla pocztowego.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin znajduje się na stronie http://www.jsmjg.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group