Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6095
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Kto poprzebijał koła mieszkańcowi Szklarskiej Poręby?

Czwartek, 11 października 2012, 11:20
Aktualizacja: 13:47
Autor: Angela
Szklarska Poręba: Kto poprzebijał koła mieszkańcowi Szklarskiej Poręby?
Fot. Czytelnik
Z wtorku na środę (z 9 na 10 października br.) na parkingu obok bloku przy ulicy 1 Maja 35c w Szklarskiej Porębie nieznany sprawca podziurawił wszystkie koła forda modeno, należącego do jednego z mieszkańców Szklarskiej Poręby. – Ja wiem kto jest sprawcą, ponieważ ten sam człowiek w ubiegłym roku spalił samochód osobowy i policja umorzyła dochodzenie – mówi poszkodowany mieszkaniec Szklarskiej Poręby. – Teraz poszukuję świadków zdarzenia, by sprawca kolejny raz nie był bezkarny – dodaje.

Jak mówi właściciel pojazdu, do zniszczenia opon sprawca użył ostrego narzędzia, którym zrobił po kilka dziur w każdym kole. Opony według opinii wulkanizatora nie nadają się do użytku. Straty to ok. 1200 złotych.

- To jest chory człowiek, który w ubiegłym roku spalił mi samochód. Z braku dowodów policja umorzyła śledztwo, a teraz sytuacja się powtarza – mówi właściciel auta (nazwisko do wiadomości redakcji). - Aktualnie prowadzone jest inne postępowanie dotyczące zniszczenia mienia w Szklarskiej Porębie, gdzie ten człowiek widziany jest jako sprawca na monitoringu. On czuje się bezkarny - dodaje mieszkaniec Szklarskiej Poręby.

Policja potwierdza, że w ostatnich dniach przyjęła zawiadomienie o takim przestępstwie i obecnie prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group