Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 15674
Zalogowanych: 82
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Kto ma najpiękniejszy ogród w Janowicach Wielkich?

Czwartek, 2 czerwca 2016, 7:46
Aktualizacja: 7:48
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Janowice Wielkie: Kto ma najpiękniejszy ogród w Janowicach Wielkich?
Fot. Organizator
Do 13 czerwca mieszkańcy Janowic Wielkich mogą zgłaszać do konkursu swoje ogrody lub obejścia. Konkurs na najpiękniej zagospodarowany teren zorganizowała Grupa Odnowy Wsi Janowice Wielkie. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest pisemne zgłoszenie udziału, złożone na specjalnym formularzu.

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni właściciele gospodarstw zlokalizowanych na terenie wsi Janowice Wielkie. Zgłoszenie można dostarczyć osobiście do sekretariatu Urzędu Gminy w Janowicach Wielkich (ul. Kolejowa 2) lub przesłać pocztą.

- Celem konkursu jest promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych, a także promowanie aktywności wśród mieszkańców w tworzeniu nowego wizerunku własnego otoczenia oraz utrzymania estetyki własnych obejść – informują organizatorzy.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w sekretariacie Urzędu Gminy w Janowicach Wielkich oraz na stronie internetowej www.janowicewielkie.eu.

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
462
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
NATO się chwieje, a Ukraina korzysta
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
112
Kolizja na Sobieskiego
 
Aktualności
Krzyż Milenijny – od jubileuszu do codziennych spacerów
 
Tragedie i dramaty
Z Volkswagena zostały zgliszcza. Nawet nie mieli 30 lat
 
112
Niby zwykła stłuczka a naprawa 10 tys. zł
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group