Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 3404
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Krzysztof Mróz gotowy do debaty

Wtorek, 23 października 2018, 6:36
Aktualizacja: Środa, 24 października 2018, 6:34
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Krzysztof Mróz gotowy do debaty
Fot. Przemek Kaczałko
Krzysztof Mróz – kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Jeleniej Góry przyjmuje zaproszenie swojego konkurenta do debat przed drugą tura wyborów, która zaplanowana jest na 4 listopada. Jak zaznacza, z uwagi na święto – kampanię będzie prowadzić do środy (31.10), a w tym tygodniu ma posiedzenie Senatu, więc czasu jest niewiele.

Krzysztof Mróz zaprosił dziennikarzy, aby za ich pośrednictwem podziękować mieszkańcom za głosy.

- Po raz pierwszy PiS w Jeleniej Górze wprowadza kandydata do drugiej tury. Mamy sporo radnych oraz świetne wyniki do Sejmiku Dolnośląskiego, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że PiS będzie współrządziło Sejmikiem z Bezpartyjnymi Samorządowcami - powiedział na wstępie aktualny senator.
- Startując zapowiedziałem, że będę gryzł trawę dla Jeleniej Góry i chcę te wybory wygrać. Suma wszystkich kandydatów, którzy chcą zmiany (moje, H. Papaja, P. Gluzy, G. Niedźwieckiego) jest większa. Byliśmy wspólnie na debacie, na którą Jerzy Łużniak nie miał odwagi przyjść i mimo pewnych różnic pokazaliśmy, że się dogadujemy - kontynuował K. Mróz nazywając swojego rywala w II turze kandydatem stagnacji, konserwowania tego, co jest. - Mam pytanie do mieszkańców - czy chcemy zmiany, rozwoju, dynamizmu, czy chcemy zastoju. Jeśli chcemy zmiany, to proszę o głos na moją osobę 4 listopada - dodał były radny, który ubolewa, że niemal połowa jeleniogórzan nie poszła do wyborów i o ich głosy zamierza również zabiegać.

Na pytanie odnośnie skorzystania z propozycji cyklu debat z kontrkandydatem, Krzysztof Mróz odpowiedział pozytywnie.

- Oczywiście, jestem gotowy do debaty. Warto debatować o mieście, mam wiele pomysłów i jestem gotowy zderzyć się z pomysłami Jerzego Łużniaka. Wierzę, że moje propozycje będą lepsze. Pan Łużniak miał już możliwość wprowadzenia bezpłatnej komunikacji dla dzieci i młodzieży, co sam obiecywał. Wraz z Marcinem Zawiłą nie miał odwagi przyjść na sesję Rady Miejskiej i zrealizować swojego programu - to pytanie o pewną wiarygodność. Jeżeli J. Łużniak obiecuje 500 mieszkań, a przez 12 lat rządów Platformy wybudowano zero - to pytanie o wiarygodność. Przyjmuję zaproszenie do debat i mam nadzieję, że będzie ich co najmniej trzy, bo 1 i 2 listopada nie prowadzę już kampanii - deklaruje kandydat PiS-u.

Twoja reakcja na artykuł?

67
65%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
6
6%
Złości
30
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (118)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group