Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 9350
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Krzysztof Czerkasow odchodzi ze szpitala

Poniedziałek, 31 grudnia 2007, 13:38
Aktualizacja: 0:49
Autor: ROB
JELENIA GÓRA: Krzysztof Czerkasow odchodzi ze szpitala
Krzysztof Czerkasow dalej pozostanie radnym. Obok – Grażyna Pawlukiewicz–Rehlis.
Fot. Agnieszka Gierus
Ordynator i dwóch lekarzy oddziału ortopedycznego złożyli wypowiedzenia. Pójdą pracować tam, gdzie zarobią więcej i będą mieli lepszy klimat. Pozostanie uzależniają od rozmów z dyrekcją.

– Otrzymaliśmy propozycję pracy w szpitalu niedaleko Jeleniej Góry. Tam jest lepszy klimat i atmosfera – nie ukrywa dr Krzysztof Czerkasow, od lat związany z jeleniogórskim szpitalem. Jest on ordynatorem i współtwórcą oddziału ortopedycznego, wcześniej wiele lat pracował w starym szpitalu, przy ul. Żeromskiego.

Jak twierdzi, jednym z powodów odejścia jest brak rozmów z dyrekcją placówki w Jeleniej Górze. – Dyrektor chciałby, abyśmy pracowali jak najwięcej za możliwie najmniejsze pieniądze – mówi ordynator.

Zastępca dyrektora Piotr Binek nie widzi problemu. – Rozmowy trwają cały czas i jestem dobrej myśli – powiedział nam. I dodał, że ewentualne odejście lekarzy nie sparaliżuje pracy oddziału. – Jest dużo chirurgów chętnych do pracy w naszym szpitalu – mówi.

Krzysztof Czerkasow pozostanie radnym Jeleniej Góry. – Nie wyprowadzam się z miasta – zapewnił.

Termin wypowiedzeń lekarzy mija 31 marca. Czy nic nie skłoni ich do pozostania w Jeleniej Górze? – Tego nie mogę obiecać, ale musiałoby dojść do poważnej rozmowy z dyrekcją – mówi Krzysztof Czerkasow.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (94)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1265
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group