Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4902
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Kryształ dla Muzeum Sentymentów

Poniedziałek, 14 marca 2022, 7:01
Autor: WAC
Kowary: Kryształ dla Muzeum Sentymentów
Fot. Muzeum Sentymentów
Muzeum Sentymentów w Kowarach znalazło się w gronie podmiotów wyróżnionych nagrodą „Kryształu Turystyki” podczas niedawnych Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego we Wrocławiu.

W trzydniowej imprezie, która odbywała się na terenie stadionu Tarczyński Arena Wrocław brało udział 174 wystawców. Ich stoiska odwiedziło 8094 osób. W programie były 24 prelekcje i warsztaty oraz 17 wystąpień podróżników.

Uczestnicząca w imprezie kowarska placówka wystawiennicza zyskała uznanie w kategorii „Atrakcja turystyczna”. Częścią nagrody jest możliwość wystawienia bezpłatnego stoiska na przyszłorocznej edycji targów oraz publikacja reklamy w jednym z portali turystycznych.

Wyróżnienie to ma dla nas bardzo ważny akcent promocyjny, zwłaszcza że impreza we Wrocławiu miała wymiar ogólnopolski, a nawet międzynarodowy – mówi Andrzej Olszewski z Muzeum Sentymentów. - Jest dla nas powodem do dużej radości oraz motywuje do pracy nad rozwojem muzeum. Staramy się, aby w każdym sezonie odwiedzający nas znaleźli coś nowego. Teraz przygotowujemy kolejne już jedenaste pomieszczenie - łazienkę z PRL.

Działające w pomieszczeniach dawnej Fabryki Dywanów w Kowarach Muzeum Sentymentów jest efektem kolekcjonerskiej pasji Andrzeja Olszewskiego. Od wielu lat gromadzi on różne przedmioty, dokumenty i inne pamiątki z okresu PRL-u.

Twoja reakcja na artykuł?

21
68%
Cieszy
4
13%
Hahaha
2
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
3
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group