Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 5344
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kronika wydarzeń 997

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 4 listopada 2004, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 lutego 2006, 16:00
Autor: kmp

Jelenia Góra
Mężczyzna lat 40 mieszkaniec Jeleniej Góry będąc przedstawicielem handlowym jednej z firm fotograficznych z Kalisza przywłaszczył sobie powierzone mienie w postaci materiałów fotograficznych, które pobrał w celu sprzedaży na terenie województwa dolnośląskiego. Straty firmy pokrzywdzonej oszacowano na kwotę ponad 13.000 zł. Postępowanie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

Kowary ul. Sienkiewicza
Policjanci zatrzymali mężczyznę lat 33 mieszkańca Kowar, który poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze celem odbycia kary w wymiarze 2-ch lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z artykułu 280 & 1 kk, tj. rozbój. Zatrzymanego przebadano na zawartość alkoholu. Wynik 2,4 promile.

Kowary ul. Jeleniogórska
Policjanci w wyniku realizacji sprawy ustalili, że nieletni w wieku 16 i 13 lat mieszkańcy Kowar są sprawcami kilku kradzieży z włamaniem do firm, instytucji i prywatnych obiektów na terenie Kowar. Sprawa rozwojowa. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~wiarygodny 10-11-2004 10:03
Policji to ja proponuje przyjrzec sie tej firmie z Kalisza!! Wszyscy hadlowcy od niej uciekaja i przenosza sie gdzie indziej bo koncza wszyscy tak samo! Czy to nie dziwne! Wlasciciel tej firmy najprawdopodobniej sam oszukuje i wykorzystuje na maxa swoich pracownikow a wiedzac o jego zadluzeniach wobec innych firm latwo mozna sie domyslec w czym jest rzecz! Najwieksze firmy nawet sie odwracaja od tego przedsiebiorcy! BO TO OSZUSCI!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group