Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 5753
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra (cz.I)

Poniedziałek, 27 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:56
Autor: kmp

<b>Kowary, ul. Karpacka</b>
Kierujący samochodem marki Opel Kadet 19-letni mieszkaniec Miłkowa wskutek nadmiernej prędkości na łuku drogi wjechał do rowu i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku kierujący pojazdem doznał obrażenia ciała w postaci stłuczenia twarzy w okolicy jarzmowej, a jego pasażerowie mieszkańcy Miłkowa doznali obrażeń w postaci stłuczenia klatki piersiowej, obrażeń głowy i innych potłuczeń i otarć. Zostali hospitalizowani. Kierowca trzeźwy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Szkolna</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych czynności zatrzymali 47-letnią sprzedawczynię jednego ze sklepów, która nieletniemu bez sprawdzenia dokumentów sprzedała alkohol w postaci 6 butelek piwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Janowice Wielkie</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego KPI w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali Piotra P. lat 22 mieszkańca powiatu jeleniogórskiego , który w dniu 18 bm włamał się do dwóch samochodów czym spowodował straty w wysokości 2000 zł. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Powstańców Śląskich</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 53-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,2 promila.

<b>Janowice Wielkie, ul. Świerczewskiego</b>
Policjanci zatrzymali rowerzystę lat 43 mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał w stanie nietrzeźwości – 3 promile.

<b>Jelenia Góra, ul. Kiepury</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fiatem126p 25-letniego mieszkańca Głęboka, który kierował w stanie nietrzeźwości – 2,84 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Działkowicza</b>
Policjanci zatrzymali rowerzystę lat 18 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości – 1,82 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fiatem126p 46 lat, który kierował w stanie nietrzeźwości -1,48 promila.

<b>Kowary, ul. Karpacka</b>Piechowice, ul. Cmentarna
Policjanci zatrzymali 18-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 0,66 promila.
Jelenia Góra, ul. Wiejska, Różyckiego
Policjanci zatrzymali rowerzystów, którzy kierowali w stanie nietrzeźwości – 2,32 promila i 0,8 promila.

<b>Karpacz, ul. Konstytucji 3 Maja</b>
Z nieustalonych przyczyn na torze rynny saneczkowej zatrzymał się jeden z wózków, na który wpadły jadące za nim kolejne. W wyniku tego zdarzenia mieszkaniec Polkowic doznał złamania żeber, a inne osoby doznały ogólnych obrażeń ciała w postaci zadrapań i otarć. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group