Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 2238
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 11 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:24
Autor: kmp

<b>Podgórzyn</b>
W trakcie zatrzymywania przez funkcjonariuszy z KP w Karpaczu poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wyd. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze 36-letniego mieszkańca Podgórzyna, jego kolega przebywający w tym czasie w mieszkaniu poszukiwanego 27-letni mieszkaniec Przesieki stawiał czynny opór, a także używając przemocy i groźby usiłował wywrzeć wpływ na czynności policjantów. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, ul. Sudecka</b>
Funkcjonariusz Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 31-letniego mieszkańca Świerzawy poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wrocławska</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Peugeot 206 – 44 letniego mieszkańca Wrocławia , który kierował w stanie nietrzeźwości – 0,82 promila.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 15-letniego mieszkańca Legnicy, który podczas ucieczki z Pogotowia Opiekuńczego od początku br popełnił kilkadziesiąt czynów karalnych na terenie Jeleniej Góry. Najczęściej były to kradzieże z włamaniem do samochodów, skąd kradł radioodtwarzacze. Po wykonaniu czynności nieletniego odwieziono do Pogotowia Opiekuńczego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Różyckiego</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze w trakcie wykonywanych czynności w jednym z komisów ujawnili skradziony telefon komórkowy o wartości 350 zł. Został on skradziony w dniu 8 sierpnia br z jednego ze sklepów spożywczych przy ul. Konstytucji 3 Maja w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 24–letniego mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o sprzedaż i posiadanie narkotyków.

<b>Jelenia Góra, ul. Langego</b>
Policjanci zatrzymali 46–letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu przyjęcia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czy z artykułu 40 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 9 miesięcy.

<b>Jelenia Góra, ul. Warszawska</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 41-letnią jeleniogórzankę poszukiwaną na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze do dalszych czynności prawnych z art. 270 §1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Karola Miarki</b>
Policjanci zatrzymali 23-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,18 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Różyckiego</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 42-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który posiadał działkę polskiej heroiny. Postępowanie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Teatralna</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali w bezpośrednim pościgu 19-letniego mieszkańca powiatu Ząbkowickiego, który usiłował włamać się do samochodu maki Audi 80, skąd chciał ukraść radioodtwarzacz o wartości 300 zł. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group