Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7141
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 25 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:15
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 46-letniego mieszkańca Piechowic poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 178a§1 kk. Po wpłaceniu grzywny mężczyzna został zwolniony.

<b>Jelenia Góra, ul. Armii Krajowej </b>
Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Sąd Rejonowy w Warszawa Śródmieście.

<b>Piechowice, ul. Świerczewskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP II w Jeleniej Górze ustalili, że 13-letni chłopak kupił od 18-letniego mieszkańca Piechowic środek odurzający w postaci tabletki extazy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, skrzyżowanie ulic Ogińskiego i Karłowicza</b>
Kierujący rowerem 78-letni jeleniogórzanin na skrzyżowaniu ulic wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z samochodem osobowym marki VW Golf kierowanym przez 55-letniego mężczyznę. Rowerzysta doznał złamania obojczyka oraz łopatki i został przewieziony do szpitala w Jeleniej Górze. Uczestnicy zdarzenia trzeźwo. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Narciarska</b>
Funkcjonariusze Sekcji dw z PG KMP w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z KP II w Jeleniej Górze oraz pracownikami koncernu Energia Pro zatrzymali 32-letniego jeleniogórzanina, który kradł prąd. Straty nie mniejsze niż 2500 zł. Po wykonaniu czynności sprawca zwolniony. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Działkowicza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali 14-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który włamał się do jednej z altanek i ukradł mienia na kwotę około 150 zł. Ponadto w trakcie dalszych czynności nieletni przyznał się do popełnienia do kilkunastu innych kradzieży z włamaniem do altanek. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich pokrzywdzonych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Szklarska Poręba, ul. Buczka</b>
Funkcjonariusze Z KP w Szklarskiej Porębie zatrzymali 37-letniego mieszkańca tej miejscowości poszukiwanego na podstawie zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze z dnia 14 lipca br za czyn z artykułu 291 §1 kk.

<b>Kowary, ul. Pocztowa</b>
Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Kowar poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze z dnia 4 sierpnia br w celu odbycia kary pozbawienia wolności za czyn z artykułu 279§1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Sądowa</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 21-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Lwówecka</b>
Policjanci zatrzymali 24-letnią jeleniogórzankę poszukiwaną na podstawie zawiadomienia Zakładu Karnego we Wrocławiu o nie powrocie z przepustki w wykonywaniu kary.

<b>Jelenia Góra, ul. Jagiellońska</b>
Policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 207§1 kk.

<b>Mysłakowice, ul. Jeleniogórska</b>
Policjanci zatrzymali 47-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,28 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group