Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12631
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 18 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:21
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. XX-lecia</b>
W wyniku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 27-letni jeleniogórzanin ukradł swojej matce odkurzacz o wartości 300 zł. Trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Kowary, ul. Waryńskiego</b>
Dwie nieznane kobiety podając się za pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej, wykorzystując nieuwagę 78-letniej kobiety ukradły jej pieniądze w kwocie 1000 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

<b>Wojcieszyce</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który posiadał działkę amfetaminy. Po wykonaniu czynności sprawca został zwolniony. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali w pościgu 16-letniego mieszkańca Legnicy, który na ul. Szymanowskiego w Jeleniej Górze włamał się do samochodu marki VW Garbus, skąd ukradł radioodtwarzacz oraz dyskman o łącznej wartości około 400 zł. Ponadto w trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że nieletni przez ostatnich kilka dni włamał się do kilkunastu samochodów w Jeleniej Górze, skąd kradł najczęściej radioodtwarzacze. Trwają czynności zmierzające do ustalenia pokrzywdzonych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w kwocie 1500 zł wobec 24-letniego mieszkańca Jawora, podejrzanego o to, że w dniu 16 sierpnia br w Jeleniej Górze na ul. Jana Pawła II naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym i potrącił 75-letniego pieszego, w wyniku którego mężczyzna zmarł.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze na ul. Wiejskiej, Nowowiejskiej oraz Jana Pawła II w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystów, którzy jechali w stanie nietrzeźwości – 2,28 promila, 2,46 i 1,64 promila.

<b>Jelenia Góra, Podwale</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 50-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu przyjęcia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 200§1 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat.

<b>Jelenia Góra, ul. Długa</b>
Policjanci zatrzymali 44 –letniego mężczyznę mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie zgłoszenia o zaginięciu osoby.

<b>Jelenia Góra, ul. Grunwaldzka</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 46-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu do dalszych czynności prawnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group