Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6576
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Piątek, 12 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:25
Autor: kmp

<b>Sosnówka</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Karpaczu w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że 48-letnia mieszkanka tej miejscowości przez blisko siedem lat kradła prąd na szkodę koncernu Energia Pro. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Karpaczu.

<b>Piechowice, ul. Żymierskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 19-letniego mieszkańca Piechowic, który kierował Fiatem 126p w stanie nietrzeźwości – 1,64 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Sobieskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KP I w Jeleniej Górze i funkcjonariusz Straży Miejskiej zatrzymali 44 –letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 3,08 promila.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 19-letniego mieszkańca powiatu ząbkowickiego, podejrzanego o usiłowanie kradzieży radioodtwarzacza z pojazdu marki Audi 80.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Policji zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 42-letniego jeleniogórzanina, który posiadał polską heroinę.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zameldowania poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Tarnowie w dniu 12.04.2005.

<b>Jelenia Góra, ul. Kolberga</b>
Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który nie powrócił z przepustki do Aresztu Śledczego w trakcie odbywania kary pozbawienia wolności.

<b>Kowary, ul. Sienkiewicza</b>
Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Świerzawy poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu do dalszych czynności prawnych wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group