Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7369
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Środa, 7 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:50
Autor: kmp

<b>Gmina Stara Kamienica</b>
Funkcjonariusze z KP II w Jeleniej Górze wspólnie z pracownikami Straży Leśnej zatrzymali trzech mieszkańców gminy Stara Kamienica w wieku 54, 44 i 57 lat, którzy ukradli z lasu drzewo o wartości 1500 zł na szkodę mieszkańca Podgórzyna. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Policjanci wspólnie z pracownikami ochrony jednego z marketów w Jeleniej Górze zatrzymali 22 –letniego mieszkańca Piechowic, który ukradł trzy karty telefoniczne o wartości 450 zł. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Różyckiego</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letnią kobietę bez stałego miejsca zamieszkania, która posiadała działkę polskiej heroiny. Zatrzymaną osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 36-letniej kobity bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanej o działanie wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

<b>Jelenia Góra, ul. Wiejska</b>
Policjanci zatrzymali rowerzystę lat 38 zam. Jelenia Góra, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,36 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>Piechowice, ul. Żymierskiego
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 49 mieszkańca Piechowic, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,79 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Funkcjonariusze zatrzymali 44 –letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 2,14 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Kiepury</b>
Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego listem gończym wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze do dalszych czynności prawnych z artykułu 178a§1 kk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group