Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8203
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wtorek, 6 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:53
Autor: kmp

<b>Piechowice, ul. Cieplicka</b>
Policjanci z KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 44 –letniego mieszkańca Piechowic, którzy posiadał części od roweru ukradzione w dniu 30.07.05. Przestępstwo zaistniało w Piechowicach. Wartość zabezpieczonej rzeczy wynosi 350 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, Osiedle Robotnicze</b>
Policjanci zatrzymali rowerzystę lat 19, który jechał rowerem po spożyciu alkoholu – 0, 26 promila.

<b>Czernica</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 57-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który w stanie nietrzeźwości – 1,6 promila wjechał samochodem do rowu.

<b>Jeżów Sudecki</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Mazda 22-letnigo mieszkańca gminy Jeżów Sudecki, który kierował po użyciu alkoholu – 0,62 promila.

<b>Kowary, ul. Górnicza</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Mazda 323 20-letniego mieszkańca Kamiennej Góry, który jechał w stanie nietrzeźwości – 0,8 promila.

<b>Piechowice</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie zatrzymali 54-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,30 promila i 48-letniego rowerzystę, który również jechał w stanie nietrzeźwości – 2,28 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Funkcjonariusze zatrzymali dwóch rowerzystów, którzy jechali w stanie nietrzeźwości – 1,44 promila i 1 promil.

<b>Jelenia Góra, ul. Pijarska</b>
Policjanci zatrzymali rowerzystę, który jechał po spożyciu alkoholu – 0,48 promila.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 270§1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Matejki</b>Policjanci zatrzymali 37-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu przyjęcia do Zakładu Karnego we Wrocławiu wyd. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 278§1kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 8 miesięcy.<b>Jelenia Góra</b>Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny wobec 28-letniej mieszkanki Jeleniej Góry podejrzanej o przywłaszczenie mienia o wartości nie mniejszej niż 1950 zł na szkodę Zakładu Gospodarki Lokalowej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group