Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 4234
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Poniedziałek, 20 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:33
Autor: kmp

Kopał w Citroena Xsarę.
Funkcjonariusze Prewencji z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali na ulicy Wita Stwosza w Jeleniej Górze na gorącym uczynku popełniania przestępstwa Szymona O. lat 21 zam. Jelenia Góra, który uszkodził samochód marki Citroen Xsara. Mężczyzna kopał w samochód, w wyniku czego urwał lusterka, a także spowodował liczne wgniecenia karoserii. Pokrzywdzony 27 –letni mieszkaniec Jeleniej Góry poniesione straty oszacował na kwotę nie mniejszą niż 1500 zł.
Sprawcę umieszczono w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Za ten czy grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Wykorzystał nieuwagę</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie w wyniku pościgu zatrzymali Jacka P. lat 43 mieszkańca Szklarskiej Poręby, który wykorzystując nieuwagę 42 letniej właścicielki z mieszkania ukradł jej telefon komórkowy o wartości 350 zł. Policjanci odzyskali utracone mienie, które zwrócono właścicielce. Jackowi P. za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Szklarskiej Porębie.

<b>Rozbój w barze</b>
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku pościgu zatrzymali sprawców rozboju dokonanego w jednym z barów na ulicy Kubsza w Jeleniej Górze w godzinach nocnych. Dwóch mężczyzn w wieku 23 i 29 lat oraz 22 letnia kobieta wszyscy mieszkańcy Jeleniej Góry pobili 23 letnią barmankę i jej znajomego, a następnie ukradli pieniądze pochodzące z utargu w kwocie 550 zł.
Cała trójka została umieszczona w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za to przestępstwo grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
Policja wystąpi do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze o zastosowanie wobec sprawców tego przestępstwa środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze

<b>Jelenia Góra, ul. 1 Maja</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że Cezary F. lat 17 bez stałego miejsca zamieszkania ukradł telefon komórkowy o wartości 1200 zł na szkodę jednej z pracownic cukierni. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Piłsudskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 52 zam. Jelenia Góra, który kierował w stanie nietrzeźwości (0,7 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Grottgera</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Nysa 38-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (2 promile).

<b>Piechowice</b>
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem marki Opel Astra lat 24 zam. Piechowic (1 promil).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group