Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 5029
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kronika Policyjna (cz. II): Jelenia Góra

Poniedziałek, 3 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 6 stycznia 2006, 22:52
Autor: kmp

Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem marki Seat Ibiza 45-letnią mieszkankę Piechowic, która jechała w stanie nietrzeźwości 1,7 promila.

Jelenia Góra, ul. Grunwaldzka

Kierujący samochodem marki Polonez 41-letni jeleniogórzanin, nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu 34-letniemu mężczyźnie, który w wyniku potrącenia doznał złamania lewej nogi. Kierujący Polonezem uciekł z miejsca zdarzenia. Pieszy został przewieziony do szpitala w Jeleniej Górze, gdzie po udzieleniu mu pomocy medycznej został zwolniony. 41-letniego mężczyznę kierującego Polonezem zatrzymano po 4 godzinach. Pobrano mu krew do badań i osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Karpacz

Kierujący samochodem marki Mitsubishi 20-letni mieszkaniec Podgórzyna będąc w stanie nietrzeźwości 1,78 promila na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Pasażerka 16-letnia jeleniogórzanka doznała ciężkich obrażeń ciała w postaci wstrząśnienia mózgu, złamania nosa, złamania kości podudzia obu nóg. 16-latka została hospitalizowana. Sprawca zatrzymany w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Piechowice, Górzyniec

Funkcjonariusze z KP II w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 21-letniego jeleniogórzanina, który ukradł telefon komórkowy o wartości 300 zł na szkodę jeleniogórzanki. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

Kowary, ul. Matejki

Policjanci z KP w Kowarach zatrzymali 21-letniego mieszkańca tej miejscowości, który swojej matce ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 400 zł oraz samochód osobowy marki Opel Kadet. Łączna suma strat 3410 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

Jelenia Góra, Plac Piastowski

Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze w pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 20 lat. Obaj są mieszkańcami Jeleniej Góry. Zatrzymani są sprawcami kradzieży rowerów górskich. Mienie odzyskano w całości. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego

Funkcjonariusze prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 19-letniego mieszkańca Bukowca na kradzieży samochodu marki Ford Sierra o wartości 2500 zł. Zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż został zatrzymany. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group